Anasayfa » Haberler » Güncel Haberler

TÜRKİYE SELANİK BAŞKONSOLOSU YAMAN, BELEDİYEMİZİ ZİYARET ETTİ


 
 

Türkiye’nin Selanik Başkonsolosu Orhan Yalman Okan, Gelibolu Belediyesi’ni aile fertleri ile birlikte ziyaret etti. Okan ve ailesini belediye hizmet binası önünde eşi Birhan Özacar ve Belediye Meclis üyeleri ile birlikte karşılayan Başkanımız Özacar, “Güzel ilçemiz Gelibolu’ya hoşgeldiniz” dedi.


Başkanlık şeref salonunda gerçekleşen görüşmede Başkonsolos Okan, ailesi ile birlikte mini bir Türkiye tatiline çıktığını, Phıloxenia Turizm Fuarı’nda sıcak ilişkiler kurduğu Gelibolu Belediyesi’ni de ziyaret etmek istediğini dile getirdi. Başkan Özacar’a mesleği mimarlık ile ilgili kitap hediye eden Başkonsolos Okan, “Çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Gelibolu, ülkemizin cennet köşelerinden bir tanesi.” ifadelerini kullandı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Belediye Başkanımız Özacar da, konuk konsolosa Gelibolu’yu simgeleyen çini plaket ile ilçenin yöresel ürünlerinin bulunduğu bir çanta hediye etti.


Ziyaret sonunda Başkanımız Özacar, kendisine eşlik eden eşi ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte konuk heyetle anı fotoğrafı çekildi.

16.07.2018 16:26:10