Anasayfa » Faaliyetler » 2009 Yılı Faaliyet Raporu » Destek Hizmet Müdürlüğü

Destek Hizmet Müdürlüğü


 
 

Halkımıza daha iyi hizmet verebilmek için araç parkımıza mezbahada kullanılmak üzere bir adet kapalı kasa kamyonet, Fen İşleri Müdürlüğü bünyesine bir adet kamyon ve forklift ile Su Kanalizasyon Müdürlüğü bünyesine römorklu traktör, Park ve Bahçeler Müdürlüğü'ne açık kasa kamyonet ve araç parkına yeni bir makam aracı dahil edildi.

Yine belediyemizin makine parkına araç parkına alt yapı sorunlarında yollarda ilkel yöntemlerle yapılan kazımı ortadan kaldırmak amacıyla "asfalt derz kesme makinesi" kazandırıldı.

İlçemiz spor kulüplerinin tüm organizasyonlarına araç görevlendirmesi yapılmıştır.

Bu spor kulüpleri Geliboluspor, Harb-İşspor ve Bayırköyspor'dur. Ayrıca haftanın belirli günlerinde antrenmanlara ulaşımları sağlanmıştır.

Belediyemize ait ambulans, hasta vatandaşlarımızın nakil işlemlerinin yapılabilmesi için değişik şehir merkezlerindeki hastanelere görevlendirilmiştir.

İlçemizdeki okullar ve sivil toplum örgütlerine ihtiyaç halinde araç görevlendirmesi yapılmıştır.

İlçemizde yaşayan vatandaşların cenaze işlemleri için yılın 365 günü araç görevlendirilmesi yapılmıştır.

Çalışan tüm araç ve ekipmanın zamanında ve sağlıklı bakımları kontrol altında tutulmuş, araçların aktif halde çalışmaları sağlanmıştır. Tüm birimlerin mevcut araçlarının bakım ve onarımları düzenli olarak yapılmaktadır.