Anasayfa » Haberler » Güncel Haberler

8 MART’TA KADINLARA ÜCRETSİZ FİLM GÖSTERİMİ


 
 

Gelibolu Belediyesi, 8 Mart geleneğini bu yıl da sürdürerek Dünya Kadınlar Günü'nde bayanları Atatürk Kültür Merkezi’nin sinema salonunda bu yılda ücretsiz olarak misafir edecek.


Belediyemizin kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında, yönetmenliğini Murat Şeker’in yaptığı, oyuncu kadrosunda Demet Akbağ, Zafer Algöz ve Enis Arıkan’ın yer aldığı geçtiğimiz yıl vizyona giren “Görevimiz Tatil” isimli film 8 Mart Kadınlar Günü’nde AKM’de bayanlara özel ücretsiz olarak gösterilecek.

Gelibolulu kadınlar, saat 14:00, 16:00, 19:00 ve 21:00 olmak üzere dört ayrı seans ile gösterime sunulacak filmde, eğlenceli bir hikayeyi izleme şansını yakalayacaklar. Geçtiğimiz yıl vizyona giren film, fedakar anne, gizli yetenek, cimri baba ve kayıp gençlik adına verdiği mesajlar ile dikkat çekmişti,

Belediye Başkanımız Mustafa Özacar, 8 Mart nedeniyle bayanlara altı yıldır sinema hediyesini sunduklarını belirterek, “Bu özel günde ilçemizde yaşayan kadınlarımızı Atatürk Kültür Merkezi’nde konuk etmekten mutluluk duyacağız” dedi.

 

07.03.2019 17:10:26