Anasayfa » Haberler » Güncel Haberler

BAŞKANIMIZ ÖZACAR “ANNELERİMİZ AİLELERİMİZİN YAPI TAŞIDIR”


 
 

Anneleri onurlandıran en özel gün olan Anneler Günü nedeniyle kutlama mesajı yayınlayan Belediye Başkanımız M.Mustafa Özacar, “Dünyanın en eşsiz varlıkları, sınırsız sevginin sahibi şefkatli annelerimize en derin sevgilerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Anneliğin koşulsuz ve karşılıksız sevginin simgesi olduğunun altını çizen Özacar, “Biliyoruz ki anneler; bizim ilk öğretmenimiz, yol göstericimiz, yılmaz koruyucumuz, büyük destekçimiz ve yaşamdaki en önemli hazinemizdir. Onlar sevgi dolu yürekleri ve sağduyulu yaklaşımlarıyla bizlere her zaman yol göstermektedir” dedi.

Özacar mesajını şu sözlerle tamamladı:

“Öncelikle küresel salgın haline gelen koronavirüse karşı ülkece ciddi bir mücadelenin içerisinde olduğumuz bu zorlu süreci atlatarak sağlıklı günlere bir an önce kavuşmayı diliyorum.


Annelerimiz ailelerimizin yapı taşıdır. Dokuz ay boyunca karnında taşıyıp can verdiği evladı için ömrü boyunca her türlü fedakarlığı yapmaktan çekinmeyen, sağlıklı nesiller yetişmesi için yaşamları boyunca çaba gösteren annelerimize sevgi ve selamlarımı sunuyorum. İnsanı önce karnında, sonra kucağında ve ömür boyu yüreğinde taşıyan tüm annelerimizin ve anne adaylarımızın gününü kutluyorum. Hayatta olmayan annelerimizi de rahmetle anıyorum”

08.05.2020 17:21:16