PERSONELİMİZ İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU

Ramazan ayı dolayısıyla Başkanımız Özacar tarafından Belediyemiz personeline iki ayrı program halinde iftar yemeği verildi.  Özacar, “Mutlu ve huzurlu bir şekilde nice Ramazanlara ulaşmak en büyük dileğimiz” dedi.

Belediye Başkanımız Mustafa Özacar, tarafından Ramazan ayı dolayısıyla personelimize iftar yemeği verildi. Belediyemiz meclis üyeleri ile çalışanlarımız ve ailelerinin katıldığı iftar yemeği iki ayrı program şeklinde düzenlendi.

İftar yemeği programlarına eşi Birhan Özacar eşi ile birlikte ev sahipliği yapan Başkanımız Özacar, “Meclis üyelerimizle birlikte kurumumuzun çalışanları ve aileleriyle iftar yemeğinde bir araya gelerek paylaşmanın, beraber olmanın güzelliğini yaşadık. Mutlu ve huzurlu bir şekilde nice Ramazanlara ulaşmak en büyük dileğimiz” dedi.

Başkanımız Özacar, iftar yemeği buluşmalarında belediyemiz çalışanlarına mesailerinde gösterdikleri gayret ve emeklerden dolayı teşekkür ederek, her günümüzün bolluk ve bereket içinde geçmesini diledi.

Diğer yandan Başkanımız Özacar, iftar programlarında personelimiz ve aileleriyle sohbet edip, hatıra fotoğrafı da çektirdi.

Yine Başkanımız Özacar, birlik başkanı olduğu Gelibolu Gökbüet Barajı Su Birliği ve Gelibolu Yarımadası Katı Atık Birliği’nde görev yapan personel ve aileleriyle de iftar yemeğinde bir araya geldi.