ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERİMİZLE İFTARDA BULUŞTUK

Ramazan ayı dolayısıyla Başkanımız Mustafa Özacar ve eşinin ev sahipliğinde Gelibolu’daki şehit ailelerimiz ile gazilerimize iftar yemeği programı düzenlendi.

Belediye Başkanlığımız tarafından, Başkanımız Mustafa Özacar ve eşinin ev sahipliğinde Gelibolu merkezi ve köylerinde ikamet eden şehit aileleri ile gaziler ve ailelerine  iftar yemeği programı düzenlendi.

Gelibolu Öğretmen Evi’nde gerçekleştirilen iftar yemeğine şehit aileleri, gaziler ve aileleri, 2.Kolordu Komutanı Tümgeneral Rasim Yaldız, Tugay Komutanı Tuğgeneral Ferat Vural ve Belediyemiz Meclis Üyeleri katıldılar.

Programa katılım sağlayan şehit ailelerine ve gazilere teşekkür ederek, sağlık ve afiyet temennisinde bulunan Başkanımız Özacar, “Ev sahipliğini üstlendiğimiz iftar yemeği programında, Gelibolu’daki şehit ailelerimiz ve gazilerimizle Garnizon Komutanı Rasim Yaldız, Tugay Komutanı Ferat Vural ve Meclis Üyelerimizin katılımı ile bir araya geldik. O’nlar bizim her zaman baş tacımız. Bu güzel vatan için canlarını veren şehitlerimize Allah’tan rahmet, kahraman gazilerimize de sağlıklı ve uzun bir ömür diliyorum” ifadelerini kullandı.

Programa katılım sağlayan tüm aileleri kapıda eşi Birhan Özacar ile birlikte karşılayan Başkanımız Özacar, program bitiminde de şehit ve gazi ailelerini yine aynı şekilde uğurladılar.