YENİ MEMURLARIMIZ YEMİN ETTİ

Belediyemizde sözleşmeli personel olarak görev yaparken 663 sayılı KHK ile asil memur kadrolarına atama işlemleri onaylanan 12 personelimiz için yemin töreni düzenlendi. 

Gelibolu Belediyesi’nde sözleşmeli personel statüsünde görev yaparken 663 sayılı KHK ile 6 Şubat 2023 tarihi itibariyle asil memur kadrolarına atama işlemleri onaylanan 12 personelimiz için yemin töreni düzenlendi.

Belediyemiz toplantı salonunda düzenlenen saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan törende memur olmaya hak kazanan personelimiz ardından yemin ettiler.

Belediye Başkanımız Mustafa Özacar; “Sözleşmeli personellikten asil memurluğa atanarak asaleti tasdik olan 12 personelimiz yemin ederek meslek hayatlarında yeni bir başlangıca adım attılar. Farklı birimlerimizde görev yapan ve ataması yapılan yeni memurlarımıza özverili çalışmalarının devamı doğrultusunda ‘hayırlı olsun’ dileklerimi paylaşıyorum” dedi.

Yemin törenine Belediye Başkanımız Mustafa Özacar ile birlikte Başkan Yardımcısı Selçuk Bartan ile memur kadrosuna atamaları yapılan personeller katıldılar.